NanaIT

nanait logo

Paslaugos

Specializuojamės internetinių svetainių kūrime, grafiniame dizaine bei reklamose.

nanait paveiksliukas

Svetainių kūrimas

Srities profesionalai kuria internetinę svetaines pagal Jūsų poreikius bei galimybes. Tai leidžia sutaupyti Jums laiko ir tinkamai pristatyti teikiamas paslaugas ar prekes.

Elektroninių parduotuvių kūrimas.

Kuriamos lengvai administruojamos pasižyminčios dideliu funkcionalumu elektroninės parduotuvės užtikrina patogumą ir prieinamumą klientui visa parą.

Klaidų taisymas.

Teikiamas techninis aptarnavimas užtikrina svetainių bei elektroninių parduotuvių funkcionalumą. Saugumo parametrų priežiūra padeda apsisaugoti nuo įsilaužimo atvejų ar duomenų nutekėjimo.

Logotipų kūrimas.

Profesionalus logotipų bei prekės ženklo kūrimas leidžia išsiskirti rinkoje, didinti žinomumą. Šis simbolis reprezentuoja verslą, todėl yra pritaikomas pagal Jūsų produktų ar paslaugų koncepciją.

Svetainių dizaino kūrimas.

Optimizuota ir patraukli svetainė – Jūsų įmonės atspindys. Programuotojai padeda įvertinti vaizdinę informaciją ar ji atitiks Jūsų verslo modelį bei bus patraukli klientams.

Socialinių tinklų profilių dizaino kūrimas.

Socialiniai tinklai – dar vienas Jūsų verslo atspindys. Specialistai parinks ir pritaikys geriausius vizualus pagal Jūsų teikiamas paslaugas ar prekes.

Interneto svetainių administravimas.

Taupykite savo laiką ir patikėkite profesionalams administruoti jūsų svetainę. Užtikriname nuolatinę priežiūrą, svetainės optimizavimą, turinio kėlimą bei redagavimą ir, svarbiausia, apsaugas nuo įsilaužimo ar duomenų nutekinimo.

Socialinių tinklų reklama.

Mūsų reklamos specialistai sukurs strategiją, tinkamai paruoš bei optimizuos socialinių tinklų kaip Linkedin, Facebook, Instagram reklamos kampanijas. Išanalizavę socialinių tinklų efektyvumą, padės būti matomiems ir kurti tikslingą įmonės įvaizdį.

Paieškos sistemų optimizavimas.

Paieškos sistemų optimizavimas leidžia Jūsų turiniui būti matomam paieškos sistemose pagal populiariausias vartotojų užklausas. Pasirinkę šią paslaugą būsite labiau matomi potencialiems klientams ir iškeliami virš konkurentų.